Kontakt

UWAGA ! Nie realizujemy zleceń detalicznych !

e-mail

wyceny, pytania i informację:
biuro@nadruki.wroclaw.pl

Telefony

698 490 681
694362065
530 225 732

adres

Profesjonalna Drukarnia Tekstylna
T&P Group Sp. z o.o.
ul. Gazowa 3
50-513 Wrocław NIP: PL899 283 55 09

 

Zapraszamy do Kontaktu przez e-mail dla Spersonalizowanej Wyceny

W naszej firmie cenimy indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że precyzyjna wycena wymaga szczegółowych informacji. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, gdzie możesz dokładnie opisać swoje potrzeby: rodzaj odzieży, kolor, gramaturę, markę, rodzaj nadruku, liczbę kolorów, wielkość i preferowaną lokalizację nadruku. Ta metoda pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i zapewnić najbardziej precyzyjną i korzystną ofertę.

E-mail: biuro@nadruki.wroclaw.pl

Po otrzymaniu Twojego zapytania,  przygotujemy wiążącą informację oraz różne propozycje i warianty cenowe, dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy profesjonalizm, szybką odpowiedź i oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do wysłania zapytania już teraz, abyśmy mogli wspólnie pracować nad stworzeniem produktów, które idealnie odzwierciedlą charakter Twojej marki.

Doskonała
Na podstawie 33 opinii
Izabela Kurgan
Izabela Kurgan
2023-11-24
Świetne wykonanie, szybka realizacja. Pro-klienckie podejście. Gorąco polecam
Monika Wójcik
Monika Wójcik
2023-10-10
Zamówione torby bawełniane z logo CDIT RaZem są bardzo dobrej jakości. Nadruk jest wysokiej jakości. Super wygląda nasze logo na torbach bawełnianych. Szybka realizacja zlecenia, profesjonalna obsługa. Polecam!
Marcin Kujawa
Marcin Kujawa
2023-09-08
Zleciliśmy nadruk na koszulki firmowe dla pracowników. Wyszło bardzo dobrze. Jakość super, bardzo miły kontakt i pomoc. Polecam
Janusz Kurt
Janusz Kurt
2023-07-25
Odzież z nadrukami dobrej jakości. Kontakt i obsługa OK. Śmiało mogę polecić.
Jarosław Kurt
Jarosław Kurt
2023-07-25
Polecam serdecznie! Kontakt bardzo dobry, bez problemu można się ze wszystkim dogadać. Terminy dotrzymane, tak samo jakość!
MALGORZATA P
MALGORZATA P
2023-07-06
Zgodnie z nazwą bardzo profesjonalna drukarnia z miłą, kompetentną obsługą. Cała załoga Serwisu Mitsubishi z Wrocławia ubrana w t-shirty i polówki z tej drukarni. Koszulki jakościowo w bardzo dobrym gatunku a nadruk po praniu nie schodzi :) Ceny też mają dobre i wydaje mi się, że niższe w porównaniu z innymi drukarniami tekstylnymi przynajmniej we Wrocławiu. Jesteśmy zadowoleni z tego kontaktu i polecamy innym. Małgosia P :)
Anna Habaj
Anna Habaj
2023-06-27
Bardzo szybka realizacja, świetny kontakt i jakość produktu.Polecam
Kasia Sz
Kasia Sz
2023-05-11
Doświadczenie, terminowość, profesjonalizm Na pewno wróćmy z dalsza współpracą Polecamy firmę
Kasia Figa
Kasia Figa
2023-04-26
Gorąco polecam Profesjonalna Drukarnia Tekstylna T&P Group Wrocław. Szeroki wybór tekstyliów oraz projektów nadruków, doskonały kontakt z właścicielami, pomoc w wyborze. Szybki termin realizacji. Zamówienie odebrane bez żadnych uwag.
Karolina Jaszewska
Karolina Jaszewska
2023-02-28
Polecam serdecznie usługi T&P Drukarni Tekstylnej. Współpracujemy razem od kilku lat, kontakt i terminowość na 6+. Bardzo miła obsługa, zawsze służą radą i pomocą. Polecam!
Scroll to Top