Odzież i tekstylia

Najpopularniejsze marki odzieży i tekstyliów

 Profesjonalna Drukarnia Tekstylna T&P Group współpracuję z największymi dostawcami odzieży, tekstyliów i gadżetów w Polsce i Europie. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze marki, zazwyczaj dostępne z dnia na dzień co znacznie przyspiesza realizację zamówień.

Logo marki B&C

Marka B&C

B&C posiada w swojej ofercie odzież reklamową, sportową oraz biznesową. Koszulki, polo, bluzy, kurtki, softselle, koszule a nawet odzież jeansową.

Logotyp Fruit Of The Loom

Marka Fruit Of The Loom

Fruit of The Loom to  odzież rekreacyjna, sportowa performance, biznesowa oraz firmowa.Dodatkowym atutem jest łatwo usuwalna metka z linii ICONIC.

Marka Gildan

Gildan to wyjątkowa kolekcja koszulek, koszulek polo, bluz oraz odzieży sportowej. Często zamawiana przez branże muzyczną ( zespoły). Posiada usuwalną metkę.

Logo JHK

Marka JHK

Odzież JHK jest świetnym wyborem kiedy poszukujesz stosunkowo taniej odzieży dobrej jakości i w krótkich terminach realizacji.

Logo Malfini ( dawniej Adler)

Marka Malfini ( Adler)

Malfini to wysokiej jakości odzież codzienna, reklamowa, sportowa, biznesowa i robocza. Oprócz odzieży Malfini proponuję tekstylia domowe takie jak ręczniki, torby i plecaki

Logotyp SG

Marka SG

SG: koszulki, polo, bluzy, polary, kurtki softshell. Odzież produkowana przez SG  wyróżnia wysoka jakość, zbliżona do produkcji krajowej.

Marka Keya

Keya oferuję odzież promocyjno reklamową taką jak koszulki, bluzy i polary.Keya ze względu na atrakcyjną cenę jest często wykorzystywana przy masowych promocjach.

Logo Promostrs

Marka Promostars

Promostars: Odzież wysokiej jakości w wielu różnorodnych stylach i gramaturach. Koszulki, bluzy, kurtki, koszulki polo są idealne do nadruków.

Logo-Stedman

Marka Stedman

Stedman: to kolekcja dla  kobiet, mężczyzn i dzieci. Od standardowych koszulek i bluz w wielu kolorach po funkcjonalną odzież sportową oraz różnorodną outdoorową.

Logo-Upperdeck

Marka Upperdeck

Upperdeck to wysokiej jakości odzież promocyjno-reklamowa.   Koszulki, polo, bluzy, kurki, czapki oraz gadżety reklamowe.

.

Logo marki Alex Fox

Marka Alex Fox

Alex Fox to marka skupiająca wiele produktów reklamowych ale nie tylko. Odzież pod marką Alex fox cechuję świetna jakość oraz duży wybór asortymentu i kolorów.

logotyp Westford Mill

Marka Westfor Mill

Westfor Mill to bardzo bogata oferta tekstyliów reklamowych. Oferta obejmuję przede wszystkim różnego rodzaju torby, bawełniane, z juty i poliestrowe, worki ze sznurkami oraz tekstylia domowe.

Scroll to Top